Megengedett formátumok: pdf,doc,docx. Maximális fájlméret: 2MB.

Adatkezelési nyilatkozat elfogadása

A *-gal jelölt mezők kitöltése kötelező.

Társaságunk optikai szaküzleteibe keresünk ELADÓ munkakörbe munkatársakat.

Feladatok:

  • Boltba érkező vevők szakszerű és udvarias kiszolgálása, tanácsadás a vevőnek az áru kiválasztásához
  • Az áru érkeztetésében, kihelyezésében, a leltár felvételében való aktív közreműködés
  • A bolti adminisztrációhoz kapcsolódó feladatok elvégzése
  • Pénztárkezeléssel kapcsolatos feladatok ellátása
  • Az üzlet belső és külső terének tisztántartása
  • Gondoskodik az aktuális akciók vállalati előírásoknak megfelelő megjelenítéséről.
  • Nyitással és zárással kapcsolatos teendők ellátása

Elvárások:

  •     Középfokú végzettség (érettségi bizonyítvány)
  •     Jó kommunikációs képesség
  •     Motivált és érdeklődő személyiség
  •     Ügyfélközpontú gondolkodás
  •     Gyors, pontos munkavégzés

Előnyök:

  •     Értékesítési (eladói) tapasztalat előny
  •     Látszerész végzettség előny
  •     Idegen nyelv tudása előny

Amit kínálunk:

  •     Folyamatos szakmai továbbképzéseket, fejlődési lehetőséget
  •     Jó munkahelyi légkört
  •     Alap- és teljesítménybérből álló bérezést

Munkavégzés helye:

Budapest (Közép-Magyarország)

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, kérjük, töltse ki a jobb oldali mezőket, és küldje el egy dokumentumba foglalva önéletrajzát és rövid motivációs levelét a fizetési igény megjelölésével.